bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 08.10.2010, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja

Struktura Organizacyjna

1) Inspektor do spraw zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych
lek. wet. Anna Zawadzka – annazawadzka@piwprzasnysz.pl

2) Inspektor do spraw zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych
lek.wet. Daria Gutowska - dariagutowska@piwprzasnysz.pl

3) Inspektor do spraw ochrony zwierząt oraz higieny materiału biologicznego
lek. wet. Jerzy Bobiński - jerzybobinski@piwprzasnysz.pl

4) Kontroler weterynaryjny wykonujący zadania z zakresu IRZ oraz cross-compliance mgr inż. Renata Czaplicka – rentaczaplicka@piwprzasnysz.pl

5) Inspektor weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności
lek. wet. Anna Witka - annawitka@piwprzasnysz.pl

6) Kontroler weterynaryjny wykonujący zadania z zakresu bezpieczeństwa pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych
mgr Ryszard Miksa - ryszardmiksa@piwprzasnysz.pl

7) Główny księgowy
Ewa Roman - ewaroman@piwprzasnysz.pl

8) Z-ca głównego księgowego, kadry
mgr inż. Ewa Koper - ewakoper@piwprzasnysz.pl

9) Referent do spraw administracyjnych
inż. Krystyna Bednarska – krystynabednarska@piwprzasnysz.pl

10) Powiatowy Lekarz Weterynarii
lek. wet. Jacek Pogorzelski - jacekpogorzelski@piwprzasnysz.pl



Opublikował: Jacek Pogorzelski
Publikacja dnia: 08.10.2010
Podpisał: Jacek Pogorzelski
Dokument z dnia: 08.10.2010
Dokument oglądany razy: 1 905